Menu Zamknij

Rozalka

 

Odeszła kocia seniorka Rozalka. Trafiła do nas z ulicy. Była w ciężkim stanie. Okazało się, że ma niewydolności nerek. Wiedzieliśmy, że to wyrok…jednak ku naszemu zaskoczeniu Rozalka wyzdrowiała! Parametry nerkowe wróciły do normy. Niestety po jakimś czasie Rozalka znowu zaczęła podupadać na zdrowiu. Trafiła w końcu do cudownego domu tymczasowego, w którym miała spędzić resztę swojego życia, pod opiekę Pani Edyty. Byliśmy przeszczęśliwi…
Wtedy nie wiedzieliśmy, że będzie to kilka dni, stan zdrowia Rozalki nagle się pogorszył… tym razem nerki odmówiły posłuszeństwa… Rozalka pomimo ogromnej woli walki, nie zareagowała na leczenie… było coraz gorzej… Musieliśmy pozwolić jej odejść… Do zobaczenia Rozalko.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Pani Edycie, że wzięła pod swój dach Rozalkę, pomimo tego, że była starszym kociakiem, którego czas dobiegał końca. Wiemy, że Pani Edyta chciała dać jej wszystko czego tak bardzo potrzebowała Rozalka, czyli miłość i dużo miziania. Dziękujemy… bardzo nam przykro.
Kategoria: Tagi: ,
Udostępnij:

Opis

1kg 800g ledwie chodzącego nieszczęścia. Tyle właśnie waży Rozalka, kotka znaleziona wczoraj w nocy w Rydułtowach.
Dobrzy ludzie dali jej bezpieczne schronienie i poprosili nas o pomoc.
Pomimo dramatycznej sytuacji finansowej nie mogliśmy odmówić. Nasze wolontariuszki w środku nocy pojechały z kotką do Zabrza gdzie została jej udzielona pomoc.
Rozalka to już babcia. Ma około 12 lat. Jest bardzo wychudzona i ma zaawansowany koci katar. W jej sierści zagnieździły się jaja much które zostały usunięte.
Jej żeby są w fatalnym stanie i wymagają leczenia.

Informacje dodatkowe

Imię

Rozalka

Wiek

8 lat

Rasa

Mieszaniec