Menu Zamknij

Kaprys szuka domu

Kaprys szuka domu

To pies wyjątkowy, bardzo inteligentny i bardzo szybko się uczy, dlatego ma ogromny potencjał. Szukamy dla niego rodziny, która ten potencjał wykorzysta. Kaprys uwielbia długie spacery – to idealny pies dla aktywnej rodziny BEZ DZIECI lub z starszymi dziećmi powyżej 12 lat.

Kaprys jest psem po przejściach. Kiedy do nas trafił bardzo źle rokował. Patologia, w której przebywał całkowicie go złamała… dopiero w rękach doświadczonej trenerki Kasi z Psia Sfera , Kaprys nauczył się być psem. Nauczył się ufać człowiekowi i panować nad swoją ekscytacją, podczas której gryzł człowieka lub innego psa, a także w przypływie frustracji, przedmioty na wysokości mordki. Dziś nie ma już tych zachowań, jednak w skrajnych przypadkach taka reakcja może mieć miejsce. Jednakże, dla osób które znają i rozumieją różne zachowania psów, to nie powinno się nigdy zdarzyć. Musimy o tym poinformować, aby przyszła rodzina była świadoma, że psiak wiele przeszedł w swoim dwuletnim życiu. Ten pies zasługuje bardzo na dobry dom. Pomimo tylu krzywd, nauczył się kochać człowieka i inne psy, wręcz uwielbia grupowe wypady na spacer…to kim był, a kim jest teraz, to dwa bieguny…

Kaprys ma małe szanse na adopcję, ponieważ wielu ocenia zbyt szybko nie dając mu szansy… poznajcie go, to z pewnością nie będzie strata czasu.

Kontakt w sprawie adopcji 695899956 ( proszę o sms, oddzwonię)Kaprys przebywa w Żorach i można umówić się na spacer zapoznawczy.

Udostępnij: