Menu Zamknij

Opis

Walker

Walker przebywa w dożywotnim domu tymczasowym

To ok. 5 letni psiak, jakiś czas temu odebrany na zrzeczenie. Był zaniedbany a z jego ucha wylewały się litry ropy 😥
Na chwilę obecną psiak jest pod stała opieką weterynarza. Niestety, pomimo wielu prób opanowania u Walkera przewlekłych i nawracających infekcji ucha, nie udało się. Walker trafił do nas około półtora roku temu. Wtedy nie wiedzieliśmy, że wyglądająca na zwykłą, infekcja uszu, będzie tak trudnym orzechem do zgryzienia.

Walker przeszedł kilka operacji chirurgicznego opracowania kanału słuchowego oraz jego poszerzenie. Na początku badania diagnostyczne. W przeciągu półtorej roku wykonano dwa tomografy, ponieważ obawiano się, że w pierwszym badaniu nie była jeszcze widoczna zmiana nowotworowa. Drugi tomograf wykonano rok później ponieważ leczenie nadal nie przynosiło efektów . Niestety drugi tomograf wykazał zmianę nowotworową. Wcześniej kilkakrotne wymazy z ucha, wycinki oraz posiewy. Testy alergiczne razem z dietą dla alergika…pomysły się wyczerpały. Konsultacja chirurgiczna rozwiała nadzieje, że uda się bez radykalnych zabiegów, wyleczyć uszy Walkerka…
W drugiej połowie sierpnia, Walker przejdzie operację usunięcia kanału słuchowego i całej reszty… niestety w drugim uchu też pojawiły się już małe zmiany… więc prawdopodobnie za jakiś czas, podobny zabieg zostanie wykonany na drugim uchu. Charakter zmiany nowotworowej, określi badanie histopatologiczne usuniętej tkanki.
Jednak musicie wiedzieć, że to słodziak jakich mało i rasowy zbój ❤️ Zasługuje na kochający dom, gdzie będzie otoczony miłością i poczuje się bezpiecznie. Walkerek potrafi reagować agresywnie podczas zabiegów higienicznych czy podawaniu leków, dlatego szukamy domu bez dzieci oraz osoby, która ma doświadczenie z pieskami.

Więcej informacji na temat psiaka pod nr telefonu 513 150 802

❤️ Potrzeby: karma mokra (np. Premiere Meat Sensitive, Select Golf Pure, Brit Mono Protein, Real Nature Turkey / Duck, Buffalo); karma sucha (np. Premiere Soft Duck / Carnilove True Fish / Turkey, Select Golf Medium Adult Sensitive)

W jaki sposób możesz przekazać upominek dla Walkera, przeczytasz TUTAJ.

❤️ Będziemy wdzięczni również za datki na kosztowne leczenie Walkerka:
Konto bankowe (PL): 24 1600 1462 1824 6396 7000 0001
Konto walutowe (EUR): 94 1600 1462 1824 6396 7000 0002
Nr BIC (SWIFT): PPABPLPK
PayPal: petpatrolrybnik@gmail.com