Menu Zamknij

Milka

Milka trafiła do nas z miejsca w którym każdy dzień był walką o przeżycie. Co rujkę rodziła dzieci, które umierały. Traciła je, a potem szukała… Patrzyła jak jej stado dziesiątkują choroby, głód, pasożyty i nieodpowiedzialny człowiek. Dała radę przeżyć… odporność i spryt kociej mamy potrafi zaskoczyć. Mieszkała wraz z innymi kotami na posesji zbieraczki, pośród śmieci i brudu…
W końcu nadszedł dzień w którym została odłowiona wraz z całym stadem kotów. Część już ma domki, część nadal na nie czeka. Milka ma trudniej, bo i wiek raczej średni i wygląd przeciętny, ale może ktoś popatrzy na nią przez pryzmat tego co przeszła i jakim musi być dzielnym i mądrym kotem. Ktoś pokocha i zabierze, wynagrodzi wszystko to, co było złe. Milka doceni to, bo kocha człowieka, lubi jego dotyk i choć na początku nieufna jest w stanie się otworzyć, tylko potrzebuje czasu.
Milka ma około 5 lat. Jest wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Testy Fiv FelV ujemne. Może być domek wychodzący, ale w bardzo spokojnej okolicy. Sąsiedztwo ruchliwej ulicy odpada.
Kontakt ws adopcji 533 823 533

Udostępnij: