Menu Zamknij

ZBIÓRKA ODZIEŻY

Kochani, ruszamy z nową akcją.


Zbieramy odzież w każdej ilości. Oczywiście, otrzymujemy od Was odzież na bazarek, ale tym razem nie ma reguły w ilości. Może to być: 5, 10 a nawet 50 kg.

Jeżeli zalega Wam odzież po segregacji letniej, zimowej… każda pora roku się liczy bez wyjątku. Przyjmujemy każdy rodzaj. Dotyczy również odzieży dla dzieciaków, które rosną jak ja drożdżach.

Nie chcemy otrzymywać, rzeczy, które są zniszczone, musicie mieć tego świadomość, ponieważ takie sytuacje zdarzały się nie raz. Inaczej będziemy zmuszeni uruchomić kolejny projekt pod nieprzyjemną nazwą, a wtedy udostępnimy te rzeczy, które do niczego się nie nadadzą i przyniesie tylko wstyd😄. Chcielibyśmy tego uniknąć, ponieważ wtedy zamiast pracować dla dobra fundacyjnych zwierząt, będziemy musieli wyrzucać za Was śmieci.

Odzież, która nie zostanie wylicytowana na bazarku, zostanie przekazana dla Ubrania Do Oddania , gdzie waga jaką uzbieramy zostanie przekształcona w kwotę, za którą możemy kupić np. karmę.

🛍 Odzież można przekazywać pod adresem naszej fundacyjnej siedziby: Za Torem 11 w Rybniku podczas dyżurów, o których będziemy informować na bieżąco na naszej stronie Fb.

📦 Drugą opcją jest paczkomat, jeżeli ktoś nie ma możliwości dostarczenia do naszej siedziby.
Kod paczkomatu: TYC13A, nr telefonu 691 327 928

😍 Mamy nadzieję, że projekt się spodoba i wspólnie uda nam się współpracować, bo kolejny raz znalazł się sposób, by to był recykling, a jednocześnie pomoc.

#petpatrolrybnik #rybnik #ubraniadooddania #zbiórkaodzieży #porzadkiwszafie

Udostępnij: