Menu Zamknij

SZOK! UMIERAŁY Z GŁODU!

To czego byliśmy dzisiaj świadkami przechodzi ludzkie pojęcie… ciężko powstrzymać emocje i ostre słowa, które mamy wszyscy na końcu języka…
🫣👇😞
Dzisiejsza interwencja w Wodzisławiu. Otrzymaliśmy dzisiaj telefon z prośbą o pomoc od funkcjonariuszy Policji, którzy byli akurat w trakcie przeprowadzania interwencji w jednym z domów w Wodzisławiu. Na miejscu zastano 3 psy w stanie rażącego zaniedbania. Jeden z piesków skrajnie wychudzony.

Tak zagłodzonego psa jeszcze nie widzieliśmy. To żywy szkielet psa!!! Jest bardzo słaba i bardzo cierpi😞😞😞 Jest tak wycieńczona, że nie potrafi stać na łapach. Jej stan jest poważny i nie wiemy czy uda się jej pomóc. W tej chwili jest diagnozowana w przychodni weterynaryjnej. Lekarze walczą o jej życie. Pozostałe dwa psy skrajnie zaniedbane, wychudzone, brudne i zakołtunione. Mają odparzenia do tego stopnia , że sierść odchodzi wraz z skórą…ale to nie wszystko.

😡👇😡
Koszmaru część dalsza. Jeden z psów był zamknięty w piwnicy w małym pomieszczeniu, coś na kształt terrarium bez dostępu do światła, wody i karmy… Czy wyobraźcie sobie co te zwierzę musiało przeżywać?!

Nie przekażemy Wam tego w jaki sposób właścicielka tłumaczyła się z tego koszmaru, bo ręce opadają… nie mamy siły powtarzać Wam tych bzdur
🤬🤬🤬

Wszystkie psy zostały odebrane. Sunia w najgorszym stanie trafiał pod naszą opiekę, a dwa pod opiekę Wodzisławskich Psów i Kotów. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się z właścicielką w sądzie.

❤️❤️
Ogromne podziękowania dla funkcjonariuszy Wodzisławskiej Policji za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.

🙏🙏
Kochani, teraz walczymy o życie czarnej suni… potrzeba dużo Waszych ciepłych myśli 🥺🥺🥺

Udostępnij: