Menu Zamknij

Fundacja Potrzebuje Waszego Wsparcia

Fundacja potrzebuje Waszego wsparcia. W obecnej chwili najtrudniej jest nam pokryć wszystkie koszty leczenia i rekonwalescencji zwierząt! Bez środków finansowych udzielanie pomocy w wymiarze, jaki byśmy chcieli, jest niemożliwe. Dlatego zachęcamy wszystkich, którym los zwierząt w naszej okolicy nie jest obcy: udostępniajmy zbiórki, zapraszając bliskich do wzięcia udziału, lub zachęcajmy do udziału w bazarkach fundacji.

Środki finansowe, które przeznaczamy na leczenie zwierząt.

Niestety nikt nie leczy za darmo, chociaż lekarze weterynarii z którymi współpracujemy traktują nas zawsze bardzo ulgowo, jednak większości kosztów nie unikniemy, dlatego bardzo prosimy o pomoc finansową dla naszych podopiecznych, każdy nawet najmniejszy datek jest ważny, bo to zapłata za krok ku zdrowiu i lepszemu życiu naszego podopiecznego.

Pieniądze można wpłacać na nasze konto (szczegóły znajdą Państwo tutaj), w tytule prosimy wpisać darowizna lub imię zwierzaka, dla którego przesyłacie środki.

Co można podarować naszym podopiecznym?

Zawsze mile widziana jest karma dla psa lub kota, mokra lub sucha. Jeśli jest możliwość to prosimy o karmy lepszej jakości, nasi podopieczni często muszą dochodzić do siebie, a pełnowartościowa karma bardzo im pomaga nabrać sił i powrócić do pełni zdrowia.

Akcesoria dla zwierząt czyli smycze, obroże, szelki, to rzeczy, które zawsze są potrzebne. Poza tym zabawki, legowiska i koce, pomagają oswoić się zwierzakom w domach tymczasowych i stworzyć im mały ciepły kącik.

Transportery, są w obrotach cały czas, potrzebne by przetransportować zwierzaka do weterynarza i nie ukrywamy, że są bardzo istotne. Klatki łapki pomagają wyłapać bardzo nie ufne zwierzęta potrzebujące pomocy.

Środki czystości i do dezynfekcji, zwierzęta przewożone w transporterach często są dzikie, zarobaczone, chore – musimy dbać bardzo o czystość i higienę, jak na przykład po każdym zwierzaku transporter musi być dokładnie wyczyszczony, dlatego też środki czystości schodzą nam bardzo szybko.

Środki na pchły, tabletki na odrobaczenie. Każdy zwierzak zanim będzie gotowy do adopcji, musi zostać odpchlony i odrobaczony.

Szampony, płyny do czyszczenia uszu. Zwierzęta przez nas odbierane, z interwencji, lub wyłapane z ulicy, są bardzo często okropnie zaniedbane i brudne.

Fanty na bazarki (tj. licytacje z których dochód wesprze w całości naszych podopiecznych). Bazarek to jeden z elementów, który bardzo pomaga fundacji w utrzymaniu podopiecznych. Przy wiosennych porządkach może znajdą Państwo parę drobiazgów, które można przekazać na bazarek fundacji, przyjmiemy je bardzo chętnie!

Jeżeli prowadzą Państwo firmę sprzedającą różnego rodzaju produkty lub usługi i byliby Państwo zainteresowani wsparciem naszej organizacji serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy.

Mogą Państwo przekazać Państwa produkty lub usługi na licytacje w formie bazarku, z którego dochód w całości jest przeznaczony na cele statutowe Fundacji, lub przekazać produkty wadliwe, czy lekko uszkodzone, które nie są wprowadzane do regularnej sprzedaży, a które również mogłyby zostać zlicytowane na naszych aukcjach. Organizacja w Państwa Zakładzie zbiórki darów rzeczowych lub pieniężnych do naszych skarbonek, w ramach zarejestrowanej zbiórki publicznej. Gorąco liczymy na Państwa pomoc, która może przynieść obustronne korzyści. Nawiązanie stałej współpracy może przyczynić się do rozpropagowania Państwa produktów i usług wśród osób biorących udział w naszych licytacjach.

Udostępnij: