Menu Zamknij

Pomóż! Zostań domem tymczasowym!

Kochani! Bardzo potrzebujemy domów tymczasowych dla kolejnych podopiecznych, których wciąż przybywa. Szczególnie chodzi o małe kotki, w sprawie których wciąż dostajemy zgłoszenia, a nie mamy już miejsc by ich przyjąć.

1.Czym jest dom tymczasowy? To stworzenie miejsca w swoim domu i sercu dla często bardzo pokrzywdzonego zwierzęcia. Opieka nad nim jak nad swoim własnym do czasu aż znajdzie swój właściwy dom.

2.Jakie zwierzęta przyjeżdżają? W obecnej sytuacji są to koty, głównie małe kocięta.

3.Jak się przygotować na przyjęcie podopiecznego? Przede wszystkim nasze zwierzęta muszą być zdrowe. Odrobaczone i zaszczepione. Nie powinny mieć obniżonej odporności. Niestety nowy lokator może okazać się chory więc warto aby nasz pupil się nie zaraził.

4.Co się dostaje?

  • WSPARCIE – osobę z fundacji która opiekuje się domem tymczasowym
  • KARMĘ, WYPRAWKĘ I OPIEKĘ WETERYNARZA dla zwierzęcia które bierze się pod swoje skrzydła
  • SATYSFAKCJĘ iż może nie zmieniło się całego świata ale zmieniło się cały świat jakiejś skrzywdzonej istoty

Rozważasz pomoc i opiekę tymczasową nad jakimś zwierzakiem?

1. Zastanów się jakiego zwierzaka możesz przyjąć do swojego domu, z jakiego gatunku ( pies, kot ) i w jakim mniej więcej wieku ( młode, dorosłe, starsze ).

2. Zastanów się na jaki okres mógłbyś mieć zwierzaka u siebie ( miesiąc, do czasu adopcji itp.)

3. Czy jesteś zmotoryzowany, czy masz możliwość zawożenia zwierzaka do weterynarza? Jeśli nie, to nie problem, nasi wolontariusze po uzgodnieniu zajmą się transportem.

4. Skontaktuj się z nami drogą mailową: petpatrolrybnik@gmail.com , lub na naszej stronie na Facebooku. Odpowiemy na wszystkie pytania!

Bardzo zachęcamy to takiej formy pomocy i nie ukrywamy, że jest nam teraz bardzo potrzebna!

Udostępnij: