Mamutek

Imię: Mamutek
Gatunek: Pies
Rasa: Mieszaniec
Płeć: Samiec
Wiek: 1,5 roku
Informacje dodatkowe: Wykastrowany, Zaczipowany, Zaszczepiony

Mamutek to wyjątkowy pies. Bardzo nieśmiały, najpierw obserwuje, nie lubi natarczywości, ale po niedługim czasie oddaje się pieszczotom i mizianiu. Wychowany wśród trzech wojujących suczek. Ingeruje w stado w charakterze rozjemcy. Widać, że nie lubi i unika konfliktów i dba aby jego otoczenie właśnie takie było. Nie lubi kotów. Nie miał kontaktu z dziećmi.

Jeśli czytasz to, a nie możesz przygarnąć Mamutka, udostępnij proszę go na swoim profilu lub grupie, być może właśnie Twoje udostępnienie będzie tym cudem dla Mamutka i w ten sposób znajdzie dom.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy o kontakt na maila, prześlemy ankietę przed adopcyjną i skontaktuje się z Tobą nasza wolontariuszka.

adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Wyślemy ankietę przed adopcyjną, którą należy wypełnić. Potem skontaktuje się z Tobą, nasza wolontariuszka i przekaże dalsze informacje.
Obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Aby uniknąć rozczarowań i po jednej stronie i po drugiej, praktykujemy pewne procedury. Dzięki nim, adoptujecie pieska takiego, aby spełnił Wasze oczekiwania, a psiak znalazł domek odpowiedni do jego potrzeb, charakteru i usposobienia.Dlatego prosimy Was abyście nie zrażali się naszymi przed adopcyjnymi procedurami, wszystko robimy dla dobra zwierząt i dobra przyszłych właścicieli.