Emi

Imię: Emi
Gatunek: Pies
Rasa: Mieszaniec
Płeć: Sunia
Wiek: 1,5 roku
Informacje dodatkowe: Wysterylizowana, Zaszczepiona, Odrobaczona, Odpchlona, Zaczipowana

Emi to całuśna i wesoła sunia. Żywe sreberko. W pierwszym momencie zdystansowana, ale po chwili następuje wybuch radości i czułości a wszystko skierowane w stronę potencjalnego miziacza i głaskacza. Emi mieszka z trzema innymi pieskami. Nie lubi kotów. Nie miała kontaktu z dziećmi.

Jeśli czytasz to, a nie możesz przygarnąć Emi, udostępnij proszę ją na swoim profilu lub grupie, być może właśnie Twoje udostępnienie będzie tym cudem dla Emi i w ten sposób znajdzie dom.

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy o kontakt na maila, prześlemy ankietę przed adopcyjną i skontaktuje się z Tobą nasza wolontariuszka.

adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Wyślemy ankietę przedadopcyjną, którą należy wypełnić. Potem skontaktuje się z Tobą, nasza wolontariuszka i przekaże dalsze informacje.
Obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Żeby uniknąć rozczarowań i po jednej stronie i po drugiej, praktykujemy pewne procedury. Dzięki nim, adoptujecie pieska takiego, aby spełnił Wasze oczekiwania, a psiak znalazł domek odpowiedni do jego potrzeb, charakteru i usposobienia.Dlatego prosimy Was abyście nie zrażali się naszymi przed adopcyjnymi procedurami, wszystko robimy dla dobra zwierząt i dobra przyszłych właścicieli.