Menu Zamknij

INTERWENCJA -Katowany kot przez pijanego mężczyznę

To maleństwo zostało właśnie odebrane interwencyjnie agresywnemu właścicielowi, który miał 3 promile alkoholu we krwi!!!! Mężczyzna wyszedł z kotkiem na spacer i tam zaczął go katować bić, rzucać i wieszać na smyczy. Świadkiem tego zdarzenia była dziewczynka, która widząc jak zwyrodnialec katuje bezbronne zwierzę, zaalarmowała mamie, a ta z kolei wezwała policję i nas…pijanego agresywnego właściciela obezwładniła policja, w tym czasie odebrano mu biedne zwierzę.
Kotek jest właśnie w drodze do Pogotowia Weterynaryjnego… Jest przerażony, umęczony i wtula się w ręce naszych wolontariuszek 💔💔💔 Mamy nadzieję, że to maleństwo nie ma ciężkich obrażeń… Wszystko wyjaśni się w przychodni. Potrzeba teraz dużo ciepłych myśli… Jesteśmy zdruzgotani informacjami jakie przekazali nam świadkowie. Oczywiście złożymy zawiadomienie do organów ścigania i mamy nadzieję, spotkać się z oprawcą w sądzie, aby domagać się dla niego surowej kary!!!
Dziękujemy dziewczynce i jej mamusi za postawę i to, że nie były obojętne na to co się działo na ich oczach… Dzięki Wam, to maleństwo na szansę❤️