Menu Zamknij

Potrącona kotka zostawiona na drodze! Walczymy o jej życie!

Aktualizacja: Kiara już po operacji dziubka! Kotka czuje się dobrze, ale potrzebuje teraz czasu na rekonwalescencję. Trzymamy kciuki aby rany szybko się zagoiły.Ogromne podziękowania dla Was za każdy grosz na pokrycie kosztów operacji i leczenia Kiary! Jesteście niesamowici! Po raz kolejny ogromne podziękowania dla ekipy z gabinetu Zebrzydowicka Wet za profesjonalną opiekę i jak zwykle za rewelacyjną pracę!! Jesteście wielcy!! Dziękujemy!

Jejkowice! Ktoś potrącił kotkę i zostawił na poboczu…Ciężko nam opanować w tej sytuacji złość, gniew i smutek…Kotka ma dwa złamania dolnej szczęki oraz jedno górnej, ranę na łapie…larwy much już rozpoczęły ucztowanie… rany są pokryte setkami muszych jaj…Czy możecie sobie wyobrazić ile trwałaby agonia tego zwierzęcia, gdybyśmy nie przyszli jej z pomocą???Ranna, zjadana żywcem przez larwy, pragnienie, głód… śmierć nie przyszłaby od razu…Jakim trzeba być gnojem, żeby skazać zwierzę na takie męki!!! Karma do ciebie wróci bezduszna kreaturo!!!W tej chwili rokowania są ostrożne. Kicia jest w szoku, bardzo cierpi i boi się. Otrzymała bardzo silne leki przeciwbólowe. Pobrano krew. Podano leki i kroplówki. Trzeba ją ustabilizować i wzmocnić. Jutro operacja.

Kochani, błagamy o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia i operacji. Mamy same ciężkie przypadki, a to zawsze ogromne koszty…Każdy grosz na wagę życia…

>>>ZBIÓRKA<<<

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kiatazwypadku

Pet Patrol Rybnik Karola Miarki 13 44-203 Rybnik KRS 0000781066

Numer konta bankowego: 24 1600 1462 1824 6396 7000 0001

Tytułem : Kiara

Dziękujemy za okazaną pomoc!

Udostępnij: