Menu Zamknij

Pomóż nam nadal pomagać!

Kochani Przykro nam o tym mówić, a tym bardziej w to wierzyć… ale nasz aktualny stan konta to kropla w morzu potrzeb. Pęka nam wszystkim serce, kiedy z braku pieniędzy będziemy musieli niestety za niedługo odmówić pomocy. Tak bardzo nie chcemy do tego dopuścić! Pieniądze to nie wszystko… w tym przypadku niestety tak. ABY ZMIENIAĆ ŻYCIE BRACI MNIEJSZYCH POTRZEBUJEMY ŚRODKÓW FINANSOWYCH. Aktualnie mamy pod skrzydłami fundacji mnóstwo zwierząt… mniejszych, większych, ale każde z nich i każde następne, które uratujemy potrzebuje finansowej pomocy, dlatego my już nie prosimy, my BŁAGAMY!

Pamiętaj, że liczy się chęć pomocy. Nie każdy ma takie same możliwości finansowe, ale każda wpłata niezależnie od wielkości przybliża nas do pomagania i pokazuje, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Poniżej link do naszej zbiorki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/wesprzyjpetpatrol

Tylko dzięki waszej pomocy codziennie odmieniamy los pokrzywdzonych zwierząt i patrzymy im w oczy widząc jak bardzo zostały zranione i jak bardzo są NAM I przede wszystkim WAM wdzięczne, że dostały szanse… szanse na nowe, lepsze życie pozbawione cierpienia oraz głodu…

Prawda jest dla nas wszystkich przykra i nigdy nie chcieliśmy się znaleźć w takiej sytuacji, ale kiedy kończą się pieniądze, kończą się tym samym nasze możliwości ratowania życia mniejszych istot.

DLATEGO APELUJEMY DO WSZYSTKICH TYCH, KTÓRYM LOS ZWIERZĄT NIE JEST OBOJĘTNY! POMÓŻCIE NAM RAZEM ZMIENIAĆ ICH ŚWIAT NA LEPSZE!

„Tamci to zwierzęta, zgoda. Ale czy wiesz na pewno, że dzięki temu my jesteśmy ludźmi?” Otóż to- Jesteśmy ludźmi i mamy tyle możliwości, dzięki którym życie tych istot może być przede wszystkim GODNE.

Udostępnij: