Menu Zamknij

Podsumowanie stycznia.

ADOPTOWANE ZWIERZAKI

W styczniu dom znalazły: Pimpek, Martusia, Murzynek, Tosia, Jagódka, Antoś, Kiko, Iskierka, Ziaja i Zuzia.

Życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia naszym byłym podopiecznym, aby nigdy nie doświadczyły już zimna, oraz porzuciły w zapomnienie krzywdy im wyrządzone. A nowym domkom i przede wszystkim nowym rodzinom zwierzaków jesteśmy bardzo wdzięczni za przygarnięcie i obdarzenie ich miłością na jaką zasługują. Nowych opiekunów obdarzą taką samą, lub nawet większą miłością i wdzięcznością. Pożegnanie z każdym podopiecznym jest dla nas ciężkie, nie rzadko wypełnione łzami, łatwo przywiązać się do tych małych czworonogów. Pomaga nam świadomość, że trafiły do prawdziwych, ciepłych, przepełnionych miłością domów, gdzie będą miały swój mały kącik już na zawsze. Nie będą musiały już nigdy martwić się o jedzenie, czy schronienie. Przesyłamy dużo uścisków Wam i waszym nowym pupilom. Powodzenia!

ZAKOŃCZENIE BAZARKU

Dziewczyny od rana pracowały, dzieliły i pakowały fanty, aby jak najszybciej mogły trafić do swoich zwycięzców. Cały dochód z licytacji został przekazany na pokrycie kosztów leczenia i opieki naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim za udział!

PRELEKCJE

Mieliśmy przyjemność spotkać się z dzieciakami przebywającymi na feriach w MOSiR Rybnik, oraz z dziećmi w Hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach. Gwiazdami prelekcji był Charlie i Pimpek. Dziękujemy za zaproszenie!

Udostępnij: