Pirat szuka domu

Pirat Wiek: ok 6-7 tygodni Płeć: kocur Zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, posiada książeczkę zdrowia Pirat wraz z swoim rodzeństwem Łatką, Łobuzem i Murzynkiem, trafiły do nas z ulicy. Ich matką była dzika osiedlowa kotka. Maluchy były chore, dlatego bez ingerencji człowieka ich los byłby przesądzony. Ropa lejąca się z oczu, w uszach świerzb i małe ciałko pokryte gryzącymi pchłami… Maluchy zabrane przez naszych inspektorów, trafiły do przychodni weterynaryjnej. Zostały odpchlone, odrobaczone a uszka wyczyszczone. Rozpoczęto leczenie kociego kataru i świerzba, które szybko przyniosło efekty. Maluchy wyzdrowiały i w końcu mogły zostać zaszczepione. Pirat najmniejszy kociak z miotu, ale za to największy kombinator i sabotażysta:)) Uwielbia wspinaczki, lubi zabawę, figle i zaczepki. Nieco nieśmiały, ale ciekawość bierze górę nad strachem:) Bardzo wesoły i chętny do psot. Mały wojownik:)

Jeśli chcesz adoptować Pirata, prosimy o kontakt na maila:

adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Otrzymasz ankietę przed adopcyjną , którą prosimy wypełnić i odesłać pod ten sam adres. Później skontaktuje się z Tobą nasza wolontariuszka

Nasze procedury adopcyjne wydawać się mogą skomplikowane ale dzięki nim, adoptujecie kociaka takiego, aby spełnił Wasze oczekiwania, a kociak znalazł domek odpowiedni do jego potrzeb, charakteru i usposobienia. Dlatego prosimy Was abyście nie zrażali się naszymi przed adopcyjnymi procedurami, wszystko robimy dla dobra zwierząt i dobra przyszłych właścicieli. Nie wydajemy kotów do domów wychodzących, chyba że są to koty dorosłe, które wcześniej żyły na wolności, oraz wymagane jest zabezpieczenie balkonu oraz okien.