Menu Zamknij

Edzia bez tylnych łapek. Jest szansa aby mogła normalnie funkcjonować!

Kochani 🌹: Jest alternatywa, żeby Edzia przyszłość spędziła na “prawie” własnych łapkach -PROTEZY BIONICZNE . Zrobimy wszystko, żeby mogła normalnie funkcjonować To jesteśmy jej winni za cierpienia które przeszła !

Kochani, wstrząsająca historia…Dzisiaj pod naszą opiekę trafiła malutka Edzia. Koteczka ma ucięte dwie tylne łapki. Pozostały jedynie kikutki. Możliwe , że wpadła pod kosiarkę, albo jakaś maszynę rolniczą. Te obrażenia są stare, więc świadomość tego jak to kocie dziecko musiało cierpieć i walczyć o przetrwanie, jest bardzo przygnębiająca. Jaki los czekałby to maleństwo, gdyby kotka nie została znaleziona. Malutka dzielna Edzia jest już po wizycie w przychodni. Stan zdrowia pomimo obrażeń, jest dobry. Koteczka ma świerzb, została odrobaczona. Przed nią badanie RTG ponieważ jeden kikutek jest prawdopodobnie zainfekowany i możliwe, że będzie konieczna interwencja chirurga.

  • Najważniejsze, że Edzia jest już bezpieczna. Pomimo tak poważnego kalectwa powinna sobie poradzić. Widać, że ma ogromna wolę życia. W tej chwili trafiła do domu tymczasowego i zobaczymy jak będzie sobie radzić. Mimo wszystko jesteśmy dobrej myśli. Kochani, nie przyjmujemy zwierząt ze względu na ograniczone możliwości, jednak nie mogliśmy odmówić pomocy w takiej sytuacji, dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia Edzi. W tym trudnym dla nas czasie, każda złotówka jest wyjątkowo bezcenna. W imieniu malutkiej, dzielnej Edzi dziękujemy za okazane serce ❤
  • Dane do przelewu : Pet Patrol Rybnik 44-203 Rybnik Karola Miarki 13 KRS: 0000781066
  • NIP: 6423217098
  • Numery kont bankowych: (PL): 24 1600 1462 1824 6396 7000 0001
  • PayPal: Petpatrolrybnik@gmail.com
Udostępnij: