Menu Zamknij

Nela

Historia Neli. Sprzedany dom i niepotrzebny stary pies… Miał wyrosnąć kiedyś na Cocker Spaniela, ale „coś poszło nie tak”. Taki kundel przecież nie pasuje do nowego życia, więc pozostał… Ktoś tam będzie go karmił, a za budę posłużą drzewka i wykopany dół… normalnie pozazdrościć warunków…O łańcuchu jak na bydło nie wspominany. Kolejna zepsuta, stara i niemodna zabawka, niech sobie dogoreje gdzieś daleko od wrażliwych oczu, w samotności i tęsknocie. Tak, tęsknocie bo ona nadal tęskni za swoją właścicielką i nie wie co zrobiła źle, czym zasłużyła, że ta ją opuściła. Pewnie by się ucieszyła na jej widok… Takie właśnie są psy, bezgraniczna i bezwarunkowa miłość, która wszystko ci wybaczy…

Nela jest już pod naszą opieką! Znajdziemy dla niej rodzinę, która na nią zasługuje! Nela ma szacunkowo od 9-ciu do 11 lat i bardzo przyjazne usposobienie. Bardzo cieszyła się na nasz widok i rozdawała buziaki… Ona wiedziała, po co tu jesteśmy! Została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

Edit.Nasza około 10 letnia Nela już po sterylizacji. Wszytko przebiegło bez komplikacji, a sunia czuje się już dobrze. Szukamy dla Neli odpowiedzialnego domku. Nela przez długi czas przebywała w samotności. Kiedy trafiła do nas, była praktycznie zdziczała. Dzisiaj, dzięki ciężkiej pracy naszej Kasi, u której przebywa w hotelu, Nela w końcu nauczyła się czerpać przyjemność z przebywania z człowiekiem. Nala lubi inne psy, ale czasem zdarza jej się warknąć jeśli coś jest nie po jej myśli, bądź zostanie sprowokowana. Nela jest bardzo żywiołowa i uwielbia długie spacery. Nela potrzebuje przynajmniej 4 spotkań z przyszłą rodziną. Musi się poznać i zaufać. Dlatego gdyby ktoś chciał Neli zrobić prezent i podarować jej miejsce w swoim domku, to zapraszamy do kontaktu i na spacerek z Nelą!

Nela przebywa w Żorach w hotelu Psia Sfera. Kontakt 669 953 492

Udostępnij: