Menu Zamknij

Misiek

Kochani pamiętacie Misia? Jego brata nie udało się uratować… Misiu ma się dobrze. Przebywa w domu tymczasowym i uczy się jak to jest mieszkać w domu. Na początku było bardzo trudno. Teraz jest coraz lepiej. Misiu wkrótce będzie polecał się do adopcji. Popatrzcie jak się zmieni Jaki to teraz piękny pies! Więcej w opisie poniżej! Kontakt w sprawie adopcji: 504 096 500 (Natalia) bądź adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Udostępnij:

Opis

Misiu już po badaniach. Został odrobaczony, odpchlony i zbadano mu krew. Wszystkie parametry są w normie. Ma apetyt. Bardzo cieszy się z długich spacerów. Jak wiecie dzisiaj za tęczowy most pobiegł Szarik. Uratowany kilka dni wcześniej, niestety za późno. Nie mogliśmy zrobić dla niego nic więcej 🙁 Okazało się jednak, że na tej samej posesji znajduje się kolejny zaniedbany pies. Nie mogliśmy pozwolić na to by podzielił los Szarika. Nasi wolontariusze ponownie pojechali na miejsce, gdzie znaleźli Miśka – drugiego pieska, którego ciało porastała skołtuniona sierść, utrudniająca poruszanie, będąca siedliskiem pasożytów. Na miejscu była z nami Policja i piesek został zabrany.
Miś trafił prosto do lecznicy, a następnie do salonu, gdzie udało się uwolnić go od kilogramów sfilcowanych włosów. Wszystkie zabiegi Misiek zniósł bardzo grzecznie. Czeka go jeszcze seria badań diagnostycznych, Niestety nie mogliśmy pomóc Szarikowi za środki ze zbiórki, w którą Państwo tak wspaniale się zaangażowali. Wszystkie pieniądze wpłacone przez Was zostaną przekazane na pokrycie kosztów leczenia Szarika oraz leczenie i opiekę dla Miśka, który dzielił razem z nim smutny los. Nie pozwolimy aby jego też spotkał taki dramatyczny koniec. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dać pieskowi drugie życie, wspaniale, takie na jakie zasługuje.

Informacje dodatkowe

Szczepienia

Tak

Książeczka zdrowia

Tak

Płeć

Samiec

Wzrost

Średni

Sterylizacja

Tak

Wiek

8 lat