Menu Zamknij

Milka

Milka trafiła do nas z interwencji. Żyła w bardzo złych warunkach. Wędrowała po okolicy w poszukiwaniu jedzenia. Co cieczkę, rodziła…Kiedy do nas trafiła, była zapchlona, brudna z wydrapanymi do krwi ranami. Była przerażona. Trzeba było wiele czasu i cierpliwości, aby w końcu zaufała. Milka ma około 4 lata. Została wysterylizowana. Jest alergikiem. To właśnie alergia, była min przyczyną świądu u suni. Milka musi przyjmować lekarstwa i karmę specjalistyczną dla alergików.
Szukamy dla niej domu bez dzieci. Dom z ogrodem. Milka nie nadaje się do mieszkania w bloku, ponieważ jest bardzo szczekliwym psiakiem. Przed Milką jeszcze sporo pracy jeśli chodzi o sposób bycia. Milka potrafi dziabnąć czy warknąć, jeśli zostanie zaskoczona np próbą wzięcia na ręce. Przyszły właściciel musi być świadomy, że Milka to pies po przejściach i potrzebuje dużo cierpliwości.
Milka przebywa w hoteliku Marley w Rybniku. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, umówić się na spacer z Milką zapraszamy do kontaktu 504 661 479
Udostępnij: