Menu Zamknij

Marcysia

Marcysia nadal szuka domu…takiego z prawdziwego zdarzenia. Domku świadomego i doświadczonego. Dlaczego? Marcyś ma około 10 miesięcy, choć wygląda na 6. Jest drobniuteńka, bardzo ufna i wrażliwa. Po kocim katarze został jej trwały ślad na oczkach. Kotka mimo operacji oczu nadal ma ograniczone pole widzenia i niestety zdarzy się jej minąć zabawkę, której nie słyszy, czy wskoczyć nie tam, gdzie chciała. Potrzebuje osoby, rodziny, która pokocha i zaakceptuje jej niepełnosprawność. W codziennym życiu niczym się nie wyróżnia wśród innych kotów. Biega, skacze, bawi się, ma spory apetyt, załatwia się do kuwetki. Kocha człowieka i jego kolana. Szukamy dla niej domu niewychodzącego lub mieszkania z osiatkowanym balkonem. Domku gdzie jest już kociak, z uwagi, że wychowuje się w stadzie kotów, psów, a nawet chomika.

Jeśli masz pytania dzwoń: 737 454 373

Udostępnij:

Opis

Czy ktoś jeszcze pamięta naszą Marcysię?

Koteczka nadal czeka na swój własny domek 🙁 Było kilka telefonów, jednak nigdy nikt nie zechciał jej osobiście poznać i pokochać 🙁
A przecież lekkie niedowidzenie nie jest czymś strasznym i nie przeszkadza Marcysi w codziennym funkcjonowaniu.

A Marcysia ma w sobie wiele miłości do człowieka ♥️ Uwielbia spędzać czas na kolanach, sprawdza się w kuchni jako tester i oczywiście kocha spać w łóżku 🙂 Jest kotem bez cienia agresji, zarówno do ludzi, jak i zwierząt. Będzie idealna do dokocenia.

Jeśli kogoś zainteresowała Marcysia zachęcamy do kontaktu tel z domem tymczasowym 737 454 373