Menu Zamknij

Kuba

Cześć, jestem Kubuś!

Chciałbym dzisiaj powiedzieć parę słów o sobie: Przez wiele lat moje życie nie było wesołe.. spędziłem je na krótkim łańcuchu, często głodując i marznąc. Kiedy znudziłem się moim właścicielom zostałem wyrzucony w kąt kojca, bez wyjścia na zieloną trawkę. Ich miłość do mnie prysła, a ja nie wiedziałem dlaczego. Długo płakałem tracąc zaufanie do ludzi każdego dnia. Moje psie lata uciekały, a ja uwięziony traciłem, oprócz nadziei na wolność, także słuch i sprawność w stawach z powodu braku ruchu. Kiedy straciłem już wszystkie szanse, na które liczyłem z pomocą przyszli oni – ludzie z Fundacji. Od tej pory moje życie w końcu nabrało sensu! Choć lat mam sporo i parę schorzeń staram się codziennie cieszyć moją spokojną psią starością. Każdego dnia odważnie i wesoło przemierzam dokładnie metr po metrze podwórko, by mój nos wyczuł kolejne nowe zapachy. Staram się być wdzięcznym psem, dlatego gdy tylko jest okazja pokazuję mojej Pani opiekun radość, jaką mi podarowała. Uwielbiam kiedy mnie głaszcze, kiedy słodko do mnie mówi, bo wtedy czuję się jakbym miał parę lat mniej. Daje mi to siłę na korzystanie z mojego psiego życia! Chętnie się uczę chodzić na smyczy, staram się nie być wymagającym psem, dlatego nigdy nie proszę o zbyt dużo. Cieszę się z każdej miski wody i jedzenia, z każdego przytulasa i z każdej chwili, kiedy mogę swobodnie biegać po podwórku. Na stare lata cenię sobie spokój, dlatego niezbyt dobrze potrafię się dogadać z innymi czworonogami. Wolę ciepłą budę, pełną miskę i trochę zielonego wybiegu oraz pieszczoty na co dzień.

Kubuś szuka domku z ogródkiem, bez dzieci i innych zwierząt. Kubuś przebywa w Czuchowie, gmina Czerwionka-Leszczyny, woj Śląskie

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy o kontakt: 664-193-467 (Iza) adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Jeżeli Ty nie możesz mnie przygarnąć, udostępnij proszę post! Tak możesz mi pomóc! Jeśli czytasz to, a nie możesz przygarnąć Kubusia, udostępnij proszę go na swoim profilu lub grupie, być może właśnie Twoje udostępnienie będzie tym cudem dla Kubusia i w ten sposób znajdzie dom.

Udostępnij:

Informacje dodatkowe

Imię

Kubuś

Płeć

Samiec

Rasa

Mieszaniec

Wiek

10 lat

Waga

15 kg

Sterylizacja

Tak

Szczepienia

Tak