Menu Zamknij

Figo

Figo jest grzeczny, wpatrzony w człowieka. Nie miał lekkiego życia. Całe spędził na walce o przetrwanie. To kot, który kocha człowieka, zawsze szukał z nim kontaktu. Figo ma wirusa kociej białaczki FELV+. Dopiero choroba paradoksalnie spełniła jego marzenia o ciepłym domku, głaskaniu i kolankach na których można sobie poleżeć.

Figo nie może trafić niestety do domu z innymi zdrowymi kotami. Może być za to z innym nosicielem. Tak jak w przypadku domu tymczasowego w którym przebywa z kolegą. Chłopaki świetnie się rozumieją, ale niestety sytuacja losowa, na którą nikt nie ma wpływu sprawiła, że Figuś musi w możliwie jak najkrótszym czasie opuścić dotychczasowy domek tymczasowy.

Znalezienie domku dla Figa jest prawie niemożliwe, liczymy jednak na to, że znajdzie się choćby inny domek tymczasowy, gdzie Figo będzie mógł spędzić resztę swojego życia, a my będziemy pokrywać koszty opieki weterynaryjnej oraz wyżywienia.

Kontakt w sprawie adopcji: 

695 899 956 (Iza) bądź adopcjepetpatrolrybnik@gmail.com

Udostępnij:

Opis

Figo trafił do nas z działek na rutynowe badanie. Miał zostać zaszczepiony i wrócić z powrotem na swoje kocie włości.
Kiedy trafia do nas kociak z ulicy, pierwszym badaniem jest test FIV/FELV , ponieważ nosicielstwo jednej z tych dwóch chorób, wyklucza powrót na wolność, ponieważ kociak może zarazić inne koty. Poza tym bez odpowiedniej opieki, na wolności, w krótkim czasie czeka go niestety długa i powolna śmierć. Jedyna szansa na długie szczęśliwe życie dla takich kotów, to kochający i odpowiedzialny dom. Czyli, dobre jedzonko, dużo spania i jak najmniej stresu.

Informacje dodatkowe

Imię

Figo

Płeć

Samiec

Wiek

7 lat

Rasa

Mieszaniec

Książeczka zdrowia

Tak

Szczepienia

Tak

Sterylizacja

Tak