Menu Zamknij

Ruszamy z nowym bazarkiem!

Ruszamy, dziś nadszedł dzień aby rozpocząć kolejną edycję bazarku. Dziękujemy darczyńcom za ofiarowanie fantów, ciekawych rzeczy, które jeszcze mogą się przydać komuś innemu. Tutaj można wylicytować je nawet za grosze. Obserwujcie, atakujcie, licytujcie! Cały dochód z bazarku zostanie przeznaczony w całości na cele statutowe fundacji – pomoc zwierzętom bezdomnym i okrutnie traktowanym, ich wyżywienie, utrzymanie w domach tymczasowych, leczenie i pielęgnację.

Zakończenie bazarku 27. 06 o godzinie 12:00:59

>>>ODWIEDŹ BAZAREK<<<

  • Po zakończeniu bazarku osoby, które wygrają licytacje otrzymają prywatne wiadomości z podsumowaniem zakupionych rzeczy – będziemy prosili w nich o przedpłaty przelewem na konto fundacji :

Nasz rachunek bankowy:
PL24 1600 1462 1824 6396 7000 0001
PET PATROL RYBNIK, ul. Karola Miarki 13, 44-203 Rybnik
w tytule wpłaty prosimy o wpisanie: „Bazarek oraz Państwa imię i nazwisko lub nick z fb”

  • Po zaksięgowaniu wpłaty wylicytowane fanty będą do odbioru w sklepie EKO DOMEK przy ul. Chrobrego w Rybniku w godzinach otwarcia sklepu lub w siedzibie Fundacji przy ul. Karola Miarki 13 w Rybniku w czasie trwania dyżurów. Na bieżąco informujemy o dyżurach na naszej głównej stronie (po dokonaniu zapłaty prosimy o informację o miejscu, w którym odbiorą Państwo fanty). Możliwa jest także wysyłka pocztą paczek niewielkich rozmiarów – koszt przesyłki to dodatkowe 15 zł, które prosimy doliczyć do sumy zakupionych fantów.
  • Prosimy o licytowanie do pełnych złotówek, czasem zdarzają się licytacje bardziej wartościowe, które wymagają przebicia licytacji o 10 zł.
  • Nie sprzedajemy fantów poza bazarkiem, ani nie kończymy aukcji przed podanym terminem
  • Aby uniknąć nieporozumień, czekamy na wpłaty do 3 tygodni, jeżeli wpłaty nie będzie, bazarkowicz jest automatycznie usuwany, a fanty przechodzą na kolejny bazarek
  • Fanty należy odebrać do terminu podanego w wiadomości na priv (chyba, że nas poinformujecie, że jesteście nieobecni…to oczywiście przetrzymamy paczki) jeżeli nie, fanty przechodzą na kolejny bazarek.
  • Osoby licytujące i nie płacące zostaną mi usunięte z grupy
  • W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wystawionych fantów prosimy o kontakt w wiadomościach prywatnych z Natalia Zdziebłowska, Alicja Fojt lub Aurelia Filarowska.

Zapraszamy do zakupów i zachęcamy do zapraszania znajomych do naszej grupy!

>>>ODWIEDŹ BAZAREK<<<

Obraz może zawierać: pies i tekst
Udostępnij: